Tu jest moc tradycji

OMEGA LAKE to dwa obiekty inspirowane bajecznym urokiem warmińskiej przyrody. Na każdym kroku napotkasz jej przejawy, dyskretnie uwidocznione w elementach aranżacji wnętrz.

Jednym z fenomenów i symboli lokalnej przyrody i krajobrazu, naturalnie obok jezior, są warmińskie aleje przydrożne. Wijące się wśród pagórków i jezior aleje drzew są wyróżnikiem naszego regionu na tle Polski i Europy.

Aleje wywodzą się z czasów średniowiecza, kiedy to zakonnicy zasadzali drzewa wzdłuż dróg, by chronić się przed słońcem i wiatrem.

Architektura

Projekt architektoniczny inspirowany tradycjami warmińskimi stworzyła pracownia OTOTO, której założycielem jest Damian Cyryl Kotwicki. Zespół  architektów ma na koncie ponad 400 projektów i blisko 200 zrealizowanych budynków z 400 000 m² powierzchni użytkowej. Dewizą pracowni jest dążenie do jak najwyższej jakości architektonicznej i technicznej.

projektant

Damian Cyryl Kotwicki jest laureatem i współautorem prestiżowych konkursów ogólnopolskich (Muzeum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu) oraz międzynarodowych (Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu). Pracował przy projektach wykonawczych Ambasady Królestwa Niderlandów w Warszawie autorstwa: Erick van Egeraat Associated Architects, czy budynku biurowego Metropolitan autorstwa: Foster and Partners.

 

Biuro Dewelopera

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21 lokal 420
Pon.-pt. 8:00-16:00
Doradca Klienta tel. 600 91 92 93
Email: biuro@omegalake.pl

Przedstawione na stronie internetowej omegalake.pl materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Przedstawione wizualizacje nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1145). Wszelkie prawa do ww. materiałów sa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1231). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody CL Inwestycje Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na ww. materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@omegalake.pl

© 2023 Apartamenty Omega

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję