Tu jest moc życia

A Ty możesz cieszyć się jego pięknem bez względu na sezon! Wybitna lokalizacja i najwyższa dbałość o każdy szczegół realizacji daje inwestorom OMEGA LAKE wyjątkową szansę na korzystne ulokowanie kapitału. To okazja, na którą niełatwo natrafić w katalogach ofert inwestycyjnych w Polsce i w Europie. Cenione i najpopularniejsze w mieście jezioro Ukiel przez swój nieregularny kształt przez mieszkańców Olsztyna nazywane jest „jeziorem Krzywym”. Z naszą inwestycją sąsiadują Zatoka Miła i Słoneczna Polana. Ich nazwy mówią wiele o okolicy. Do centrum Starego Miasta jest tylko pół godziny spacerem.

Jezioro Ukiel

Na plaży mieści się prawdziwa duma Olsztyna: Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIEL. To centrum relaksu i aktywnego wypoczynku: kilkanaście przystani, wiele dzikich plaż, ukrytych zakątków, wspaniałe trasy spacerowe i szlaki rowerowe. Dodatkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie mieści się restauracja serwująca wyśmienite śniadania z widokiem na jezioro Ukiel.

Najbliższa okolica

Doskonałym dopełnieniem inwestycji OMEGA LAKE jest położone tuż pod Olsztynem, znane i popularne pole golfowe Mazury Golf & Country Club. Olsztyn i jego otoczenie to kolebka nie tylko golfa, ale i tenisa ziemnego. Korty znajdują się zarówno na terenie miasta jak i klubu golfowego w Naterkach. Godnym uwagi faktem jest planowana budowa pod Olsztynem największego parku rozrywki w Europie. Inwestorem jest spółka PTAK S.A. Wedle prognoz rocznie odwiedzać będzie go nawet 1,5 mln osób, w większości spoza regionu.

 

Omega lake

to najlepszy adres w Olsztynie. Jeśli wahasz się, czy zainwestować pieniądze w całoroczną nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, Omega Lake jest ku temu idealną okazją. Jako właściciel będziesz cieszyć się życiem na co dzień lub wynajmiesz apartament, czerpiąc korzyści z regularnych przychodów.

 

Biuro Dewelopera

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21 lokal 420
Pon.-pt. 8:00-16:00
Doradca Klienta tel. 600 91 92 93
Email: biuro@omegalake.pl

Przedstawione na stronie internetowej omegalake.pl materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Przedstawione wizualizacje nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1145). Wszelkie prawa do ww. materiałów sa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1231). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody CL Inwestycje Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na ww. materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@omegalake.pl

© 2023 Apartamenty Omega

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję