Tu jest moc miasta

Wzrost popularności Olsztyn przeżywa jako stolica regionu, który walczył o miano jednego z 7 cudów natury. Rywalizacja z takimi gigantami jak lasy deszczowe Amazonii czy Park Narodowy Komodo odbiły się echem na całym świecie. Olsztyn rozwija się dynamicznie w duchu modnych i dobrych do życia miast przyszłości.

TU JEST MOC PRZEZ CAŁY ROK

Kameralność idzie tu bowiem w parze z atutami aglomeracji. A to daje coś niepowtarzalnego: wielosezonowość. Próżno szukać jej w modnych kurortach na Mazurach, nad morzem czy w górach. Dlatego w okolicznych gminach osiedlają się i inwestują znani polscy artyści, biznesmeni i celebryci. Chcą mieć spokój prowincji a jednocześnie ofertę dużego miasta na wyciągnięcie ręki.

Olsztyn to miasto dla inwestorów myślących strategicznie. Od dekady panuje tu zrównoważony rozwój w harmonii z ochroną jakże cennego tu dobra jakim jest środowisko naturalne.

Tu jest moc dostępności

Olsztyn ma dobrą sieć dróg, przemyślany transport publiczny (nowe linie tramwajowe w budowie) oraz świetną dostępność komunikacyjną. Bliskość i standard ekspresowej trasy S7 sprawia zaś, że do Olsztyna z Warszawy (2 h) czy Gdańska (1,5 h) dotrzeć można komfortowo i bezpiecznie. A tam są duże porty lotnicze, z których mogą skorzystać inwestorzy z zagranicy. To ułatwia inwestowanie, prowadzenie biznesu i czerpania radości z życia malowniczej prowincji warmińskiej.

Biuro Dewelopera

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21 lokal 420
Pon.-pt. 8:00-16:00
Doradca Klienta tel. 600 91 92 93
Email: biuro@omegalake.pl

Przedstawione na stronie internetowej omegalake.pl materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Przedstawione wizualizacje nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1145). Wszelkie prawa do ww. materiałów sa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1231). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody CL Inwestycje Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na ww. materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@omegalake.pl

© 2023 Apartamenty Omega

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję