Tu jest moc korzyści

Ta oferta jest świetnym dopełnieniem uroków pobliskiej plaży miejskiej. Jeśli jesteś rodzicem skorzystasz z bogatego pakietu atrakcji a przy okazji odetchniesz, pozostawiając pociechy w zorganizowanym na terenie kompleksu klubie dla dzieci. Jednak co kluczowe, tu zarobisz na wzroście wartości inwestycji i na wynajmie. Biznesowy magnetyzm Olsztyna rośnie. A Ty masz przed sobą bardzo dobrą ofertę z dużym potencjałem wzrostu jej wartości w przyszłości. Kupując apartament zarządzanie nim możesz zlecić nam. A wtedy będziesz zarabiać na wynajmie bez konieczności angażowania się w jego obsługę. Doskonała lokalizacja i standard kompleksu dają perspektywę stałych wysokich zwrotów z inwestycji.

Szybka stopa zwrotu

Nasze wysokiej klasy apartamenty kupisz tu taniej niż w kurortach w górach czy nad morzem. A to oznacza szybszą stopę zwrotu z inwestycji. Zwłaszcza jeśli planujesz wynajem krótkoterminowy, możesz liczyć na szybszy zwrot z inwestycji. Dlaczego? Bo ceny wynajmu Twojego apartamentu nie będą różnić się od tych w większych aglomeracjach czy popularnych (ale często sezonowych!) kurortach.

Planowany termin zakończenia inwestycji to rok 2024.

Nasi Klienci mają możliwość wyboru wykończenia apartamentu :

Niezależnie od wybranej opcji – kupując nasz apartament w cenie masz wyjątkową fuzję bogactwa natury i luksusowych przestrzeni mieszkalnych.

APARTAMENTY OMEGA LAKE.

INWESTYCJA WIELU KORZYŚCI

67

apartamentów

w budynku A

157

apartamentów

90

apartamentów

w budynku B

apartamenty

od 25 do 63 m2, jest możliwość ich łączenia

tarasy

od 7 do 46 m2

ogródki

od 13 do 56 m2 bez dodatkowych opłat

lokale użytkowe

po 2 lokale użytkowe w Budynku A i B

miejsce parkingowe w garażu, lub na zewnątrz budynku
winda w każdym budynku
przestronne komórki lokatorskie
basen kryty, siłownia, strefa saun
całoroczna strefa SPA
sala zabaw dla dzieci
wiata grillowa
marina do cumowania łodzi
kąpielisko strzeżone
restauracje i kawiarnie
molo drewniane
boiska otwarte i zadaszone
szlaki rekreacyjne
wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego

Każdy z naszych apartamentów został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu nie tylko maksymalnego komfortu, ale przede wszystkim poczucia szczęścia.

Biuro Dewelopera

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21 lokal 420
Pon.-pt. 8:00-16:00
Doradca Klienta tel. 600 91 92 93
Email: biuro@omegalake.pl

Przedstawione na stronie internetowej omegalake.pl materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Przedstawione wizualizacje nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1145). Wszelkie prawa do ww. materiałów sa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1231). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody CL Inwestycje Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na ww. materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@omegalake.pl

© 2023 Apartamenty Omega

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję