JAKOŚĆ I KULTURA BIZNESU

Za kulisami inwestycji stoi spółka OLIN Nieruchomości Przemysłowe. Jej stabilny fundament tworzą cenione marki lokalne. Za ich sukcesem stoją zaś znani lokalni, doświadczeni przedsiębiorcy.

Cezary łosko

właściciel wielu spółek nieruchomościowych, twórca najsilniejszej organizacji w branży nieruchomości przemysłowych i logistycznych w Olsztynie. Wynajmuje nieruchomości blisko 200 dzierżawcom polskim i międzynarodowym. Posiada również 20-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej.

Waldemar bacławski

to założyciel i właściciel Inter Parts, firmy zajmującej się dystrybucją części i akcesoriów samochodowych. Ponad dekadę temu zainwestował w pole golfowe w Naterkach. Słynny Mazury Golf & Country Club dzięki jego pasji stał się perłą w koronie pól golfowych nie tylko w Polsce.

pasja i doświadczenie

obu partnerów otwierają przed Państwem furtkę do bezpiecznych inwestycji.

 

DBAŁOŚĆ O DETAL

OMEGA LAKE to wyjątkowy projekt realizowany z dbałością o najmniejszy detal na każdym etapie. Łączący zjawiskową lokalizację z najwyższą jakością współpracy i kultury biznesu.

Biuro Dewelopera

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21 lokal 420
Pon.-pt. 8:00-16:00
Doradca Klienta tel. 600 91 92 93
Email: biuro@omegalake.pl

Przedstawione na stronie internetowej omegalake.pl materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Przedstawione wizualizacje nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1145). Wszelkie prawa do ww. materiałów sa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1231). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody CL Inwestycje Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na ww. materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@omegalake.pl

© 2023 Apartamenty Omega

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję